özelliklerinden Salih ararken bahsedeceğim

Admin

Administrator
Yönetici
Şimdi diyeceğim maddesi 30 TL'nin özelliklerinden bahsetmeden önce Salih bizden habersiz bir şekilde bir yerlere saklanacak ne olur ne olmaz belki bulamayız ya benle şöyle gece sana bir tane telsiz veriyorum şuna basıp Bir saniye 2 saniye bekleyip öyle bir iletişim kuruyoruz Deneyelim bir konuşma kalp sesi geliyor mu sesim geliyor mu Tamam geliyorum o zaman Aynı şekilde buradan ham yapıp hem de termal kamerada Termal ve Dijital olmak üzere kuzum kabul ettiğimiz mevcut kullanabiliyor muyuz destekliyor Hani gece de

buna yakın bir kateter ile kullanabiliyoruz 3 farklı senaryo ayarlayabiliyorsunuz ya sizin Bulunduğunuz yere geliyor yani kalktığı yere inebiliyor gelebiliyor ya havada asılı kalıyor Ya da olduğu yere yiyebiliyor olduğu yere Burada en çok kullanılan şey herhalde kalktığı yere inmesi Çünkü şöyle bir şey olabilir Biz bunlar çok eğlenceli keyifli farklı bir oldu Umarım sizde beğenmişsinizdir aşağı yorumlarınızı bekliyor Kullanıyor ve kullanmaya devam edecekler Siz de almak istiyorsanız tekrar Asus tarafında görüyoruz bunları birçok üretici

bir şeyler çıkar nitörünüz düzenli anlatıyorum arkadaşlar kırmızı bir rengi göstereceğiz ama yani 255 00 acil bir konu 250 500 size sunuyor bilgisayar sunuyor fakat Sizin monitörde gördüğünüz 255 olmuyor da 250 200 oluyor bunun da belirli başlı nedenleri var İşte o panellerin belirli bir kalıptan çıkıyor olması orada kullanılan teknolojilerin farklılık göstermesi o teknolojileri üretirken ortam sıcaklığının Emin bile önemi oluyor orada da bir standardı koruyabilmek için İso diyor ki eğer diyor senin payını diyor Delta 2 nin altındaysa sen diyor

benim normal arama göre bu standarda yakalamış oluyorsun ya Tabii bu sadece bir kırmızı renkli olmuyor bu milyarlarca renkte Senin o stabilin rengi suluk ne kadar az sayıda onu gösterdiğiniz görebiliyoruz Hatta şu her aynı adam ya tamam Sen mükemmel bir monitörde bunu gördün mü benim için hastane dedim Evet renkleri çok dikkat ettim bir şey ürettim rengi mi yaptım kontrol çıktım yaptım ama aslında tatlı yapayım o kadar fazla ki benim artı değerdi aşırı kontrastlı görüntü Ben bunun kontratını biraz geriye çekeyim dedim

senin monitöründe - eksende satma yapmış olsun bir anda Yani standart şurada iken Sen buradasın ve buna göre birazcık daha kontrast verdiğinde burada olan adam seni görüntülü simsiyah görebiliyor şunu demek istiyorum Aynı sapmada görsün ama sizi + 5 değilseniz - 5 dakikadan bu sefer 10 birimlik bir fark görecek aradaki anlatılmak istenen bu teşekkür ediyorum Aynen öyle yani müzikte de vardır Bu referans monitörü diye bir ses monitörü vardı ya hoparlör vardır onda baslar tizler her şey sıfırdır Eğer siz çok bası yüksek bir

hoparlörde ona göre duyarak ekolayzır değerlerinizi ayarlarsanız bir başka dinleyen bastırı daha fazla olan oluruz o yüzden standartlara göre çalışıyorsunuz ki 35 bile tolere edilebilir bir görüntü izleyebilirsin mesela Mesut bunu iyi bir şey yapayım Monitörün falan ona göre seçiyor orada görev geri kalanı çok da zaten görünce çok umursamıyorlar de düşün ama senin dediğin gibi referansta bir şey öğretirsen adamların sapması ona göre daha az oluyor şimdi burada da mesap Rose serisi diye adlandırılan monitörlerde de böyle