şaşırdı Bu tamamen yine Scenic yoğunuz

Admin

Administrator
Yönetici
alakalı Ama dediğin gibi buradaki 500 motoru çok büyük güçlü bir motor olmadığını unutmayın çünkü ederim Şuradaki aşağıya buradaki amortisörler şeyin içerisinde Scooter çok rahat bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor önde Ve arkada bulunan kutuların yanı sıra buradaki Yapı tekerleklerin çok rahat ve şekilde size sallanmadan ilerleyebilmesi mi sağlıyor tek tekerlekler Onun için büyüklüğünde ve gerçekten güzeller haberiniz olsun yani herhangi bir şekilde size Abiniz olsun kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor ilk defa

sukutur kullanacaksınız agresif hareketler yapmam gerekiyor bundan sizlerin söylemiş olayım önde Ve arkada tespitlerimiz bulunuyor diktirenler durması gayet güzel yani tahminleri 5 6 metre içerisinde 25 kilometre hızda nsunsr aile biliyorlar ayrı Yağmurda da kullanabiliyorsunuz bozuk oturup Ama tabi bunu tavsiye etmem Çünkü elektronik cihazdan bahsediyoruz haberiniz olsun arka tarafa doğru geldiğimizde burada bir ışık olduğunu görüyor Scooter açıkken kırmızı ışık devamlı olarak yanıyor ve kırmızı ışık Eğer

frene basarsanız yanıp sönmeye başlıyor Bu da sizlerin karşı tarafa yani diğer sürücülere Yolda olduğunu söylüyor scooter'ın genel olarak baktığımızda buraya bastığım yer gerçekten geniş yani İsterseniz 2 kişi bile bilebilirsiniz onu söyle sabunu tavsiye etmem ama çok rahat bir şekilde bu su kurtulabilmek mümkün sukuturun büyük olmasından dolayı sizlere çok rahat bir şekilde hani isterseniz yani Farklı farklı kullanımlar mevcut üstüne çıktım biraz ama gerçekten rahat ve güzel keyifli haberiniz olsun şöyle bir şey söyleyeceğim

Scooter 26 buçuk kilo ağırlığında bir biraz ağır bir sukutur yani sizler bunu tek başınıza 2. ve 3. kata taşırken biraz zorlanırsınız haberiniz olsun bunu bilerek alın Yani neredeyse bir buçuk Damacana ağırlığında haberimiz olsun Şimdi genel olarak baktığımızda bu sıkıntılı bir özetlemek gerekirse bizlerin çok keyifli bir şekilde kullanabileceği bir Scooter olmuş özellikle 70 kilometreye Varan Menzil keyifli 28 saatlik bir şarj var 100 kiloya kadar da sizler rahat bir şekilde taşıyor Tabii ki sukutur uzun vadeli kullanınca sonuçlarını olur

bilmiyoruz de inceleme üzerine gönderildi ama haberiniz olsun çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz barıştıktan sonra şehir içinde Beni en çok mutlu eden Scooter olur gelirse deneyi birçok Scooter incelemesini göreceksin bu sektörün en büyük özelliği herhangi bir kalite işte kimse çukurda Siz herhangi bir şekilde Bluetooth etmemesi Ben Insansız hava araçlarını pek çok alanda savaşlarda duyuyorum gözetleme yaparken Video çekerken Teknolojinin bir araya gelişini demolarını hep görüyorduk izliyorduk Şimdi artık

Mersin'de bugün Bu videoda gerçekten teknolojiye tarımın ettiği ettiği göreceğiz ve sizde anlatacaksınız bu durumlar burada üretiliyor ve şimdi videonun devamını da Tarlalarda da budur onları kullanacak Öncelikle Biraz kendinizden ve onlardan bahsediyorum Ben Çağlayan Onlar yapılıyordu ama onlarda da geç çok yüksekten uçuyor tam aşağı atamıyor ya da çok fazla ilaç atıyor bu sefer kalıntı oluyor yani genel bir verimsizlik oluyordu herhalde budur onlarla beraber verimliliği arttırmayı planlıyor ve zirai ilaçlar falan hep