bir diye bir standart görüyoruz Çünkü

Admin

Administrator
Yönetici
orada da neden 120 yok Neden 340 yok Neden 360 yok Yani aslında şöyle bir şey var ben biliyorum cevabını şimdi sınav yapıyoruz yani profesyonel monitör var Aslında tek dedi ki arkadaş artık oyunda bir profesyonel içerik üretim sürecinin içerisine de aynı oldu sen geliştirdiğini oyun oynamak istediğinde monitörde ben sana tip127 konuşuyorsun içeriz ama bambaşka bir konu ama önemli bir konu Çünkü uyum endüstrisine baktığın zaman gerek kullanıcı oynayınca sayısına gerek üreten tarafa baktığında ve Total

ekonomi düşündüğünde aslında çok önemli bir alan belki sinemadan bile daha önemli bir alan eğlence saat bile değil asla sinemadan bile ekonomik olarak çok daha büyük bir ekonomiden bahsediyoruz oyunların gelişen işlemciler ile beraber çok daha gerçeğe yakın görüntü üretmesi ile birlikte tabii üretenlerin de bu sinematik denilen şeylere daha özen gösterdiğini zaten sene içerisinde hepimiz görmeye başladık ya böyle olunca mesaj anlıyoruz tarafına baktığın zaman oyun içerisinde renk düzeltme paneli neredeyse bir dönünce

kadar gelişmiş durumda o zaman Renk önemli oluyor bir oyun ürettiğin dedi ama oyun ürettiğim Dede 160 erkek monitör senin eski yapma aşamasında üretme aşamasında yetersiz kaldığı durumlar oluyor Eğer sen 120'lik bir oyun deneyiminde doğru renk görmek istiyorsan işte o zaman üreten tarafta Pro + 120 harflik monitörlerden Öncelikle olmuş oluyor Şimdi profesyonel camiye geldiğinizde Bugün en çok konuşulan konulardan bir tanesi Milletler Neden şimdi Koray biraz evvel dedi ya dert değenin Aslında Monitörün birçok

bölgesinden ölçümü yapılıyor ve bu bölgelerde dikin altında kalması isteniyor sapmanın diye neden eklediğiniz köşelerden aydınlatmalı monitörlerde orta sehpa daha karanlık soluk kalır ve deniyor ki sen o en soluk noktada 2'nin altına kalabiliyor musun Onu göreyim millet paneller ne yapıyor köşeden aydınlatma yapmıyorlar arka planda binlerce ile olduğu için bu sayede monitör her Bölgesi'nin bir şekilde aynı tutarlılıkla olması sağlanabiliyor Apple'ın ilk isyan monitörlerinde Aslında biz bunu çok yoğun bir şekilde kullanıldığını

gördük sonrasına MacBook pro'ların a getirdiler Yeniay r&d and proven bilmekte MacBook Pro bana geldi Senin kullandığın Ağustosun provası var Burada nerede millet tekrardan faydalanılıyor Profesör aynada çok Etkin oyuncuların ayınızda Bu teknolojileri çok karıştırıyor yani o Çünkü biz de şöyle bir durum oluyor özellikle fotoğrafta bu çok önemli oluyor Sen de kampanyaya da bir iş çektiğinde ne oluyor senin o iş için hazırlanmış 20 tane 10 tane fotoğrafını oluyor ve renk devamlılığını görebilmek için de Biz genellikle

fotoğrafları yan yana bir açıyoruz işte üste 5 fotoğraf altta 5 fotoğraf Onun altında 5 ekranı dolduruyoruz şunu görüyorsunuz Biz eskiden çok eskiden böyle de senin monitörleri ve Gulet monitörler Dedem hiç aydınlatmalar da biliyorsunuz fotoğrafları sol üst köşedeki Fotoğrafla ortada göbekte olan fotoğraf arasında hem kontrast olarak hem de aydınlık olarak fark var Türkçesi nedir Parlar parlaklık parlaklık olarak farklılıklar görüyorsunuz O zaman böyle çok Fotoğrafla çalıştığını zaman o renk devamlılığını sağlamak için Mini led