gerçekten çok kolay oraya giriyorsunuz

Admin

Administrator
Yönetici
ikinci bir cihazda ekle diyorsunuz cihaz açık halde ise kısa sürede onu aday edebiliyorsunuz MEB ortak Kablolu ağ üzerinden yani internet üzerinden elde ediyoruz Bu bağlamda evde Eğer birden çok yazı ethernet üzerinden bağlayacak sanız satın alacağınız modem rahat sonra da en azından 4 tane Ford olmasına dikkat etmenizde fayda var Bu cihazın üzerinde 4 tane Port mevcut Siz de benzer şekilde yeni bir cihaz alırken üzerinde ihtiyacımız kadar Port sayısı olduğundan emin olun sonraki modeminize bir sorun oldu ve teknik

desteğe ihtiyacınız var bu da önemli noktalardan bir tanesi osos 3 yıl birebir değişim garantisi sunuyor bu alemde bir sorun olduğu zaman modeminizi birebir değiştiriyorlar Bu da tabii ki modeminize bir sorun olduğu zaman sorun hızlıca çözüme kavuşturulması açısından önemli Bunlar benim bir modem satın alırken özetle baktığım özelliklerde ve kes sizin aradığınız özellikler neler ve ben bunları yorumlarda bizlerle paylaşın ve aynı zamanda üreticileri iletmek keseriz konular varsa bunları da belirtin firmalara bunları ulaştıracağız

Bugün sizlerle bir satın alırken dikkat ettiğimiz noktalara baktım bir başka bir de o da Tercüme etmiş ve monitör konusunda epey araştırma yapmış biri olarak aradım model yapılabilecek için de pek model denemek zorunda kaldım ve bu tecrübelerimi size Bu videoda aktaracağım ki size direk İhtiyacınız olan ürünü seçin her 1 cm kullanım amacı ve boyut için ayrı ayrı fiyat performans modellerini kendimi alıyor gibi sizin için seçtim açıklamak bilgilerine ulaşabilirsiniz Bu arada 32 mi yoksa 34 veya 38 inç mi almanız

gerekiyor Burada iki önemli nokta bulunuyor bir ne amaçla alacaksınız veya ne amaçla kullanacaksınız 2. olarak da monitörü koyabilecek yeriniz var mı masanız uygun mu Amerikan Rüyası diye bir şey vardır büyük ev büyük araba büyük televizyon Yani bu üçünün de büyüğünü al mak makbuldür diye bir teori var Ancak bu monitörlerde pek geçerli olmuyor Ben de ilk olarak Bu rüyayı kapılarak büyük monitör iyidir diye 32 inç monitör aldım ancak 60 santim Adam'ın yeni bulunuyordu ve monitör çok büyük geldi bu monitörde dükkana

12'si olmasından dolayı o monitörü iade ettim masanızın genişliğine göre izlemez mesafenizi ölçün ve yaklaşık olarak bu değerlerde Bir monitör tercih edin benim masam 60 santim idi Ve 27 inç monitör masa yerleştirdiği zaman 80 santim yürüme mesafesinde gördüğünüz gibi bir miktar geride duruyordu monitör 32 inch mi motor almayı düşünüyorsanız veya en az 75 80 santim uzaktan bakmanızı tavsiye ederim ben 60 santim uzaklıktan 32 inç mi monitöre bak Kafanız böyle bir sağa bir sola doğru oynayacaktır monitörü

seçerken bir amacınız oyun oynamaksa ve FPS gibi Counter Strike tarzı oyunlar oynuyorsunuz ya 24 inç almanız daha uygun olur dünyada Dayı futbol oyuncularının çoğu 24-inch kullanıyor daha çok çeşitli oyunlar oynuyorsanız dayı Yerleştirecek yeriniz varsa 32hd onun için tercih edilebilir ama Counter Strike gibi oyunlar oynarsanız 32 inç monitör epey büyük olur ve görüş açınız geniş olduğu için bu şekilde sağa sola doğru baktınız gerekebilir günlük kullanımda Excel tabloları da çalışıyorsanız Photoshop diğer gibi farklı programlarda kullanıyorsanız büyük ekran daha iyi bir Hakimiyet sağlayabilir