konuşuluyor ya eski usule göre daha sağlıklı

Admin

Administrator
Yönetici
bir ilaçlamada yapılıyor verimlilik düşüyormuş yolumuza gelen 3 ile 1 hafta arasında değişen Uydudan Profesör hizmet alabilir zorluklar var mı ya da onların selamlar hangi pompa basıncı gerçekten performanslı araçlar deneyimlerimize devam ederim Evet şimdi sevgili izleyenler üretim alanında tip tip ve Bir tarlaya geldik burada dur onu yakından tanıyacak bu 22'lik model galiba ama en yenisi 20.22 de kalkacağım diyor Akıllı telefonlarda hızlı şarj arabalarda hızlı şarj yaygınlaşıyor mesela bunda ki bir pili ne kadar sürer Bubik

servisi dedim hem birim alandan elde ettikleri verimi arttırmak hem de girdi maliyetlerini düşürmek istiyoruz Böylece Türk tarımına ve çiftçilerimize Dijital tarım ve son teknolojileri de ayağına kadar götürüp onların bu teknolojilerden sonuna kadar faydalanmasını çok teşekkür ederim ben teşekkür ederim Çok sağ ol her alanda ve biz de bugün zirai ilaçlama yapabilen drone'ları insansız hava araçlarını sizleri gösterdik Ayrıca mobil ile beraber tarımı daha da bilinçli bir şekilde insanların nasıl yapabileceğini sizleri aktardık bilinçli tarım

önemli Türkiye'de bazı şeyler ezbere yapılıyor bunların daha profesyonel yapılması direkt sonuçlara da yazıyor umarım cici bir Buradan çok sayıda uçuş yapıyoruz yurt dışına gidiyoruz yurtdışında 5 G'yi görüyoruz Keşke ülkemizde de gelse de hep paylaşımlar yapıyoruz biliyorsunuz işte büyük gün geldi çattı İstanbul Havalimanı'nda burada çok büyük bir yolculuğu birazdan başlayacak Türkiye'nin 5G yolculuğu için ev tutacak Dilerseniz önce ortamı sizlere bir gezdirmek istiyorum yapılacak olan konuşmalardan önemli alıntıları da

sizlere anlatmak istiyorum Sonuçta yeniden buradayız tamam mı Çok heyecan duyduğumuzu belirtmek isterim Neden Çünkü en tepeden Yani hem bakanlık seviyesinde hem de operatörlerin siyahları bu işi artık sahiplendi beşgenin yolculuğu artık başladı Peki biz bu 5 gemi yolculuğu da ne yapacağız şimdi Arkamda üç operatör yani Türk Telekom Turkcell ve Vodafone olmak üzere kendi standlarında inanılmaz demo ortamları hazırlamışlar şimdi Gelin bu stantları beraber dolaşalım 5 kere ne yapabiliriz bunun yanıtını arayalım Verici

bir gelecek bizleri bekliyor bu geleceğin ilk adımı İstanbul Havalimanı'nda şimdi videoya çok önemli röportajlarla devam edeceğiz farkıyla bütün ekibimizde buradayız ve bu konuda liderlik eden herkesi ekranlarınıza taşıyacağız şimdi özel röportaj larımız ile sizleri baş başa bırakıyorum 5'ini verdiğiniz İstanbul Havalimanı böyle bir havalimanında artık bugünden itibaren artık bundan sonra zaten o yüzden bu 5 getir Tamamdır denen bir şey yok aslında o da Gelişmekte olan bir alan ya onun üzerine 6gd önümüzdeki yıllarda

sürekli konuşulacak Belki 5 keyif neden 6 G'yi planlamalarını başlayacağız hadi tekrar değil mi Şu anda yaptığımız ülkenin 5'i hazır olduğunu gösterebilmek altyapısıyla kullanıcılarla telefonların 5G ye hazır olması durumu yüzden biz ne zaman beşliye Tüm Türkiye'de geçmenin hayalini kuruyoruz ne zaman yapacağımız ve çalışmalarımıza devam ediyoruz ama Diyoruz ki biz tüm ülkeyi geçirmeden İstanbul Havalimanı Atatürk Kültür Merkezi gibi vatandaşımızın 5'e ile tanışmasını sağlayacak imkanlarında önünü açıyoruz bugün çok