kullandığımızda da en üst köşedeki

Admin

Administrator
Yönetici
Şu an hava 30 derece gerçekten zor şartlar altında şekli yapıyoruz İnanın bana sakız da çıkmayacaktır falan skuturlar vardı okunduktan sonra elinizi yıkayınız gelir böyle mal şeklinde öyle bir tasarım Yok öyle bir planımız var buradaki açma kapama tuşu uzun süre baktığınızı açılıyor en aşağıda pili üstünde ne kadar kilometre gittiğinizi bir üstünde kaç kilometre hızla gittiğinizi verdi üstüne de vites diyebileceğiniz bir küçük görebiliyorsunuz beyinde 2D ve 3D kız konusuna gelmişken maksimum hızı görüyorsunuz zaten şu anda

buradaki hızla arttı de biliyorsunuz Tabii ki belli hastalıklar ve buradaki yasal hızlara ulaşmış olduğunu zamanda sizlerin daha dikkatli olması gerekiyor şimdi buradaki tasarım anlatmaya devam ettiğim zaman buradaki Scooter soruştur eder Her zaman gözükmeyen bir boyut simgesi var buradaki boyutu simgesi dersinde de sizden aracı direkt olarak bluetooth açık olduğu için telefondaki uygulamaya bağlı ya Biliyorsun direkt kullanabiliyorsun daha tarafa doğru geldiğimizde Burada iki tane farklı tuş bulunuyor açma kapatma

tuşu ve 3 tane çizgi bulunan tuş açma kapatma tuşuna bir kere bastığın zaman burada direkt olarak Sizler ışığı açabiliyor kapata biliyorsunuz ya da yukarıda tuşa bastığınızda 123 olarak da direkt olarak ses seviyesini değiştirebilmek mümkün buradaki şeylere 4-5 defa bastığımızda aracınızın arttırabilmek gibi özellikleri devreye sokar biliyorsunuz gayet güzel ama dediğim gibi ben olsam 25 kilometre hızla kullanırım daha yüksek bir hızla çıkmazdım haberiniz olsun sağ tarafa Bak yine burada benzer şeyler bulunuyor şimdi

biraz aşağı doğru gelmeden önce motor gücünden bahsedeyim ki sizler aşağıdaki amortisörler ve tekerleklerden bahsederken bunun ne kadar önemli olduğunu öğrenmiş olun istiyorum buradaki motor 500 watt gücünde bir motor çok ahım şahım yüksek bir motor değil yani ben uçarım kaçarım çok hızlı hareket ederim bu benim helalim olsun dediğiniz kutulardan değil Ama siz bir motorlara sahip olmadığını söyleyip 100 kilometreye kadar taşıyabiliyor ve 100 kilometreye kadar olan herhangi bir kişiyi çok rahat bir şekilde

binebilir benim görüşüm şu sizden bu scooter-e-scooter fazla olsanıza bilebilirsiniz gibi geliyor bana tabii ama firmanın söylediklerine saygı duymak gerekiyor şöyle bir detay var buradaki sıkıntılar alakalı çekilmiş bir video vardı en çok ilginizi çekti Hani bu kadar dayanıklı bir Scooter ki zaten kullandığın zaman da kendisi de öyle hissettiriyor bence çok rahat bir şekilde bizleri mutlu edecektir Bu Scooter ile beraber 70-75 kilometre menzile ulaşabiliyorsunuz Tabii ki bu sizin aranıza bağlı yani sabit 80 kilo 60 kiloyu taşıyan bir kültüre 80 kilo

taşıyan bir Scooter menzile aynı olmuyor ve bundan dolayı da bu Menzil değişeceğini hava şartlarına göre de söylemem gerekiyor bir diğer söylemem gereken detaylar 15000 bilen fabrikadaki bir bataryaya sahip olduğu ve yeni 8 saat içerisinde direkt olarak şuradan şarj olabildiği yokuşla alakalı soracağım şeyler varsa yokuş yukarı Hani bazı dik yokuşlarda sizi mutsuz edebilir Ama genel olarak şey içerisindeki dik yokuşlar farklarla işte Biz burada birkaç yerden inip beni mutsuz etmeli Tabii ben 60 kiloyu Esra beni biraz daha yavaş