modemin oyun paketlerini iletirken önceliğini

Admin

Administrator
Yönetici
düzgün bir şekilde ayarlaması Bu sayede Siz oyun oynarken arkada indirme ve upload varken tipinizin artmaması şimdi Asus modemler de halihazırda varsayılan sürme ile muhteşem bir sene küme Yani akıllı kuyruk yönetimin gelmiyor fakat yine de modemin bir avantajı var mu modemlere Custom firmware yükleyebiliyoruz yani özelleştirilmiş Üçüncü parti kişiler tarafından hazırlanan fön verileri yükleyebiliyoruz Bence buna modem satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken bir nokta modeminize sektirme özelliği

var mı Eğer yoksa bunu Üçüncü parti bir firmware ile yükleyebiliyor musunuz Ben ik 82 bu Modelini kullanıyorum şu anda burada cla180 işin var Yani bu cihaz vdsl destekler Ben fiber kullandığından dolayı bir rahat kullanıyorum ve ona da Custom firmware yükleyemiyorum gelişmiş sektirme özelliğini su olmasa bile ben Merlin firmware ile ona İstediğim özelliği kazandırabilirim bunalımda dediğiniz gibi rahat dur alırken Üçüncü parti firmware bu dd-wrt olabilir Olabilir olabilir Bunlar yüklenebiliyor mu diye bakmanızda fayda var

yine yeni bir cihaz oluyorsunuz bunun da yeni teknolojileri desteklemesi sizin avantajınız olacaktır kablosuz söz konusu olduğunda şu anda en son standart mypay 6-e Peki bay bay 6 ev satın almak zorunda mısınız Muhtemelen Hayır Çünkü Bay Bay J ile birlikte altınkent Van'da kullanılması oluyor fakat Zaten çoğu cihaz desteği sormuyor Biz ofiste vayfay 6.ev kullanıyoruz fakat siz yeni bir cihaz alırken bu kadar masrafa girme 600 Tercih edebilirsiniz altının sunduğu en büyük avantajlarından bir tanesi Şok'un kullanıcı desteği sunması

bu sayede modemi birden çok cihaz bağlandığı zaman bir sıkıntı yaşamıyorsunuz bu ne ek olarak wifi 6 destekli cihazlar hem 2.45 frekansını destekliyor 2.4 uzak alanlarda da modemin çekmesini sağlarken beşiger yakın alanda yüksek performans elde etmenizi sağlıyor Bu sayede wifi üzerinden de gigabit Ruhlara ulaşabiliyorsunuz modemlerde bir başka dikkat ettiğim noktada arayüz evet Sürekli modemin arayüzüne girmiyoruz fakat arayüze girdiğimiz zaman da aradığımızda kolay bir şekilde bulabilmemiz gerekiyor mahsus

nispeten yıllardır değişmeyen güzellik kullanışlı bir araya sunuyor Tabii ki bunun biraz eskidiğini söyleyebiliriz ki siz de bunu yorumlarda belirtiniz Bu da eleştirdiğimiz noktalardan bir tanesi fakat En azından arayüzde istediğinizi kolayca bulabiliyoruz ve ayarla bir modem alırken arayüzünde kullanışlı olmasına dikkat etmenizde fayda var bunu söyleyebiliriz Tabii arayüz demişken bir başka nokta da modemi kurduktan sonra yaptıklarımız Örneğin modemin çekim alanı sizin için yetersiz gelmeye başladı ve ağımızı genişletmek

istiyorsunuz Bu bağlamda yapmanız gereken bir güneş yani ortak ağ kurmak bu okuduğumuz zaman evin içerisinde farklı resimler arasında geçiş yapmak zorunda kalmıyorsunuz bütün tek bir isimle oluyor ve ses Odalar arasında geçerken aynı cep telefonu ile konuşuyormuş gibi beni bir baz istasyonları arasında geçmiş oluyorsunuz neden kullanımının kolay olması da sizin için büyük bir avantaj sağlayacak osurmadan içerisinde emme sistemi var ve biz de ofiste Eğer ve sistemi kurduk Eğer May sistemine ikinci video eklemek