renk testleri yapıyorlar size bir dünya

Admin

Administrator
Yönetici
yaratabilmek için siz ne yapıyorsunuz Her şey işte oyun moduna alıyorsunuz adamın yarattığı bütün dünyayı öldürüyorsunuz bir filmi izlerken o Dünyanın içine girebilmek için bir yönetmenin bir görüntü yönetmeninin hayal ettiği şekilde izlemek bana daha doğru geliyor o yüzden de bu Delta e2 gibi terimler gerçekten önem kazanmış oluyor Son olarak eşkıya konusuna değinmek istiyorum son dönemin popüler konularından bir tanesi düzgün bir içerik üretme bilmeniz için monitörünüzün HD yer olması gerekiyor MP3 renk

destekleyecek renk 20h LG falan çekiyorsanız o renk profilinde açıp öyle biliyor olmanız lazım Çünkü şöyle bir durum var HDR geçtiğinizde Asla siz 100000 litre taşımış oluyorsunuz parlaklığı gösterebiliyor olması gerekiyor ki ona göre Siz parlak alanları ayarlayın koyu ayranları kontrast ayarlayın göremediğiniz bir şey düzenleyemezsiniz profesyonel monitörlerde son dönemlere başlı konularından bir tane fiyatların daha yüksek olduğunu görüyorsunuz millet teknolojisi Burada da çok büyük bir avantaj sağlıyor çıkılabilecek

maksimum parlaklıkları çıktı zamanındaki 700-800 Erdem bizim ol diyorduk onlara 1200 lira 1600 lira taşındığını gördük biz bu sürekli millet teknolojisi ile beraber zaten 1.600 üstünde de herhalde işte nerede kullanılır yani Öyle de bir durum var Yani bir beklenen nedir 10 bitti panel olması tercihim Mini led olması ama aypiyes kötü demek değil mi burada yani çok başarılı herkes panellerde var ve minimum binme etkinliği olması gerekiyor tabii ki herkes birlikte çalışmıyor Adak oraya sorsanız çalışıyorum ama Sırayla sıkıntılar alıp

farkları deneyeceğiz Kiraz yolun kenarında olduğu için ses olacak ama artık bizi affedin daha güzel parklar bulmaya çalışıyoruz yanında her şeyi var yani her gelen sukutur gerçekten değerini aratmıyor ve gerçekten güzel özelliklerle beraber karşımıza çıkıp her biri farklı özellikleri bizleri mutlu edebiliyor bu sukutır tam bir şeyiz kültürü olmuş istediğiniz tümsekten geçin istediğiniz çukura girin hissettirmiyor hesabı ile beraber çekmiş oluruz buydu da zaten hesabı sizlere gerekli yeter dedi gösterecek ve İnanın bana o görmüş olduğum

zaman söylerim her biri gerçekten işe yarıyor ilk olarak tasarımda başlayalım buradaki tasarıma baktığımızda scooter'ın üç farklı Rengin ne olduğunu görebiliyoruz beyaz Gümüş siyah gibi 3 farklı renk siyah Gümüş beyaz ve buradaki üç farklı renkle beraber de buraya geldik yani tüm renkleri sizleri göstereceğim ve görmüş olduğunuz gibi belirtisi gümüş renkli ve gerçekten bu renkte cep fiyattan sana farklı bir renk olması daha güzel haberiniz olsun En azından benim için Şuradaki tam gözüküyor muyum Her şeyi yazıp nel olarak

scooter'a baktığınızda Rengi güzel anlatmaya başladığında ilk olarak yukarıdaki tasarımdan başlamak istiyorum bunu da her zamanki gibi falan neyimiz var ve geçtiğimiz kutularla da gördüğümüz gibi giyin resimleriniz var böyle tık tık vurmalı falan değil daha güzel o vurmalı dillerden S böyle olması scooter'ın İlerleyen zamanlarda zil sesinin tıkır tıkır ses çıkarmasını engellemiş oluyor burada tutmuş olduğumuz yerler Gerçekten güzel Hani elinden içerse tam oturuyor ve özellikle kaymayan bir yapısı sayesinde de uzun süre